Hello7
Kullanım Koşulları ve Gizlilik İlkeleri

Hello7’yi kullandığınız için teşekkür ederiz. Hello7 uygulaması (Hello7) Teknoted Ltd. Şti. (Teknoted) tarafından geliştirilmiş ve kullanıma sunulmuştur.Şeffaflık bizim açımızdan büyük önem taşıdığından, Kullanım Koşullarımızı aşağıda dikkatinize sunuyoruz.

Kullanım Koşullarının Kabulü

Hello7’yi indirip yeni bir kullanıcı hesabı yaratarak bu Kullanım Koşullarını okduğunuzu ve kabul ettiğinizi beyan ve taahhüt etmiş olursunuz. Kullanım Koşulları zaman zaman Teknoted tarafından güncellenebilir. Bu yüzden sık sık kontrol etmeniz gerekir. Hello7’yi kullanmaya devam ederek güncel Kullanım Koşullarını kabul etmiş olursunuz. Aksi halde lütfen uygulamayı kullanmayın ve hesabınızı kalıcı olarak silin.

Kullanıcı Profili

Hello7’yi kullanarak en az 18 yaşında olduğunuzu ya da 18 yaşından küçükseniz, bu Hizmet Koşulları'na uygun hareket etmenizle ilgili sorumluluğu üstlenecek olan ebeveynlerinizin veya yasal vasinizin iznini aldığınızı da teyit etmiş olursunuz.
Yeni bir kullanıcı hesabı yaratmak için kişisel bilgilerinizi (e-mail adresi, ad, soyad, yaş, cinsiyet vb.) paylaşmanız gerekmez. Hello7, hizmetlerinden faydalanmanız için bir üyelik oluşturmanızı talep etmez.

Uygulamanın Kullanılması

Hello7’nin tüm yasal hakları Teknoted’e aittir. Herhangi bir kısıtlama olmaksızın Teknoted, Hello7’nin ve ilgili kısımlarının saklanması, kullanılması, yeniden üretilmesi, değiştirilmesi, dağıtımı ve tanıtımı konularında tek hak sahibidir.
Hello7’nin içeriği Teknoted’in izni olmaksızın kopyalanamaz, dağıtılamaz, satılamaz. Teknoted, Hello7’yi uygun gördüğü zamanlarda geliştirebilir, değiştirebilir ve/veya güncelleyebilir. İçeriğindeki bazı hizmetleri süreli veya süresiz olarak devre dışı bırakabilir ve/veya yeni özellikler ekleyebilir. Aynı zamanda Teknoted, Hello7 ve ilgili hizmetlerini süresiz olarak sonlandırma hakkını da elinde tutar.
Hello7’yi hatasız ve güvenilir bir uygulama olarak tutmak için elimizden geleni yapıyoruz ancak hatırlatmak isteriz ki kullanım sebebiyle oluşabilecek her türlü riskten kullanıcının kendisi sorumludur. Kullanım Şartlarına aykırı davranan kullanıcıların hesapları, önceden uyarı yapılamksızın süreli veya süresiz olarak engellenebilir ve/veya silinebilir.

Hello7 Pro Abonelik Seçenekleri Hakkında

Hello7’yi ücretsiz deneme süreci sonrasında da kullanmaya devam etmek için Pro Abonelik seçeneklerinden birini satın alabilirsiniz. 

Başlıca abonelik seçeneği iki ayda bir yenilenir ve $14.99 karşılığında satın alınabilir. Abonelik ödemesi iTunes hesabınız üzerinden gerçekleşecek ve abonelik süresinin dolmasına en geç 24 saat kala iptal edilmezse satın alınan aboneliğin süresi dolduktan sonraki 24 saat içinde aboneliğiniz yenilecektir.

Otomatik yenilemeyi, satın alma işlemi gerçekleştikten sonra istediğiniz zaman iTunes Store'daki ayarlardan kapatabilirsiniz.

Diğer Pro Abonelik seçenekleri ise aşağıdaki gibidir; 
Ayda bir yenilenen Hello7 Pro Abonelik – $5.99 
6 ayda bir yenilenen Hello7 Pro Abonelik – $19.99 
Ömür Boyu Hello7 Po Abonelik - $39.99

Teşekkür